Księgarnia internetowa Bestsellerbooks.pl


Bestsellerbooks.pl to księgarnia internetowa oferująca książki zagraniczne, które mogą być zamówione i dostarczone do Polski. Książki znajdujące się w ofercie są głównie anglojęzyczne.
Oferta przedstawiona w księgarni Bestsellerbooks.pl jest modyfikacją oferty księgarni internetowej Bookdepository.com dla polskich klientów, którzy lubią czytać książki zagraniczne. Wybór i wyszukiwanie książek odbywa się poprzez interfejs Bestsellerbooks.pl, natomiast rzeczywisty zakup książek online (książki w koszyku, adres rejestracji, płatności, dostawy) odbywa się poprzez stronę Bookdepository.com.

Misją księgarni internetowej Bestsellerbooks jest zapewnienie polskim klientom możliwości zakupu dobrych książek zagranicznych w takich samych cenach jak dla pozostałych krajów UE. Książki zamówione za pośrednictwem księgarni Bestsellerbooks.pl zostaną dostarczone po cenie podanej na stronie internetowej, ponieważ dostawa książek jest bezpłatna (wysyłka została uwzględniona w cenie książki). Nie ma również wymogu płacenia cła i innych opłat celnych, bo książka zamawiana jest z państwa członkowskiego UE z zastrzeżeniem zasad otwartego rynku.

Celem księgarni Bestsellerbooks.pl jest rozszerzenie i uzupełnienie oferty książek zagranicznych w Polsce oraz konkurowanie z krajowymi księgarniami poprzez oferowanie książek w atrakcyjnych cenach. Kilka czynników decyduje o tym, że osiągamy swój cel:
  • Książki po korzystnych cenach - cena w księgarni online Bestsellerbooks.pl jest zwykle o co najmniej 10 procent niższa niż w konkurencyjnych księgarnach online lub księgarnach tradycyjnych
  • Bezpłatna dostawa - podczas zakupu w księgarni Bestsellerbooks.pl koszty pakowania i wysyłki są bezpłatne niezależnie od kwoty zakupu
  • Uniknięcie opłat celnych - książki zamawiane są z UE
  • Książki są dostarczane do Państwa domu w ciągu 5 - 10 dni roboczych - wszystkie przesyłki wysłane są priorytetową pocztą lotniczą.


Księgarnię internetową Bestsellerbooks.pl prowadzi firma Mihov.com web solutions Ltd., która specjalizuje się w skutecznym działaniu w Internecie, reklamie w Internecie oraz promocji i rozwoju aplikacji internetowych dla wymagających klientów.

Mihov.com web solutions Ltd.
Viška cesta 67
1000 Ljubljana
Slovenija

Więcej o nas i kontakt >>